Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 220 kg |
| Brend | Agm |
| Broj brzina | 5 naprijed, 1 nazad |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Površina košenja | 5000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 15”” / 18”” |
| Širina košenja | 108 cm |
| Snaga motora | 9.2 kW |
| Tip motora | Loncin |
| Visina košenja | (7 nivoa): 3 – 9 cm |
| Zapremina motora | 452 cm³ |
