Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 312 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Brzina košenja | 0-9 km/h |
| Površina košenja | 10000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 400 mm / 500 mm |
| Širina košenja | 860 mm |
| Snaga motora | 16.4 kW |
| Tip motora | Loncin |
| Tip transmisije – kosačice | Hidrostatička |
| Visina košenja | 40 mm – 110 mm (4 nivoa centralno) |
| Zapremina motora | 708 cm³ |
| Zapremina sakupljača | 200 l |
