Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 1 kg |
| Brend | Stiga |
| Broj obrtaja | 2500 rpm |
| Kapacitet sakupljača | 360 l |
| Površina košenja | 8000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 16×6.00-8 / 20×10.00-10 |
| Rezervoar goriva | 10 l |
| Širina košenja | 102 cm |
| Snaga motora | 12.65 kW |
| Tip transmisije – kosačice | Hidrostatička |
| Visina košenja | 25 – 100 mm (9 nivoa) |
| Zapremina motora | 688 cm³ |







