Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 6.92 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja | 3000 rpm |
| Prečnik kardana | 26 mm |
| Radni zahvat niti | 420 mm |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Kardan |
| Snaga motora | 0.75 kW |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Tip kardanske cevi | Deljiva aluminijumska |
| Tip remena | Single remen |
| Tip rukohvata | Loop rukohvat |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
