Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni kultivatori |
| Težina pakovanja | 15.1 kg |
| Brend | Villager |
| Broj brzina (napred/nazad) – kultivatori | 1 napred |
| Broj rotora | 4 |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1400 W |
| Radna širina – kultivatori | 400 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip transmisije – kultivatori | Direktna transmisija |



