Opis
| Proizvođač | Villager |
| Model | VET 2035 |
| Snaga | 2000 W |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Dužina vodilice / mača | 350 mm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Brzina lanca | 13.1 m/s |
| Kapacitet reuzervoara za ulje | 200 ml |
| Težina | 5.3 |
| Isporučeni pribor | Mač: Oregon 35 cm 3/8 1.3 mm Lanac: Oregon 3/8 1.3 26 zuba |
