Opis
| Proizvođač | Villager |
| Model | VGS 5032 PE |
| Snaga | 2.2 kW / 3 KS |
| Zapremina motora | 50.9 cm³ |
| Motor | Dvotaktni ,vazdušno hladjenje |
| Karburator | Walbro WT |
| Pokretanje | Pullstarter / Vučno uže |
| Vodilica (model) | Oregon Speed Cut, 45 cm |
| Dužina vodilice (mača) | 45 cm |
| Korak lanca | .325 |
| Debljina lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 550 ml |
| Kapcitet rezervoara ulja za lanac | 260 ml |
| Težina | 5.1 |
| Dodatne informacije | Antivibration System Super StartTM Champion® svJećica Walbro® carburetor Oregon® Speed CutTM |
| Isporučeni pribor | Lanac: Oregon 95TXL072E 0.325” 1.3 mm 36 zuba Mač: Oregon Speed Cut 0.325” 1.3 mm Ključ za svjećicu |
