Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Težina pakovanja | 5.93 kg |
| Brend | Agm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 8 Ah |
| Napon | 12 V |
| Radni pritisak – prskalice | 1.5 – 4 bar |
| Tip baterije | Ni – Cd |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 14 l |

