Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Težina pakovanja | 3.3 kg |
| Brend | Villager |
| Domet – prskalice | 1.5 m |
| Dužina nastavka – prskalice | 61 – 101 cm |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 55°C |
| Radni pritisak – prskalice | 4 bar |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 12 l |
