Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručne prskalice |
| Težina pakovanja | 1.65 kg |
| Brend | Villager |
| Domet – prskalice | 1.5 m |
| Dužina nastavka – prskalice | 38.6 cm |
| Maksimalna temperatura vode – prskalice | 40°C |
| Radni pritisak – prskalice | 3 bar |
| Tip prskalice | Ručna |
| Zapremina rezervoara – prskalice | 5 l |

