Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne pumpe |
| Težina pakovanja | 10.65 kg |
| Brend | |
| Dubina povlačenja | 3 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 16.5 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 2” (50 mm) |
| Prečnik usisa | 2” (50 mm) |
| Priključna snaga | 800 W |
| Protok vode | 15 m³/h |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip pumpe | Pumpa za bazene |

