Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne pumpe |
| Težina pakovanja | 6.75 kg |
| Brend | |
| Dubina povlačenja | 3 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 5.7 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1/2 (12.5 mm) |
| Prečnik usisa | 1/2” (12.5 mm) |
| Priključna snaga | 58 W |
| Protok vode | 2.3 m³/h |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip pumpe | Fontanska pumpa |

