Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Hidropaci |
| Težina pakovanja | 14.7 kg |
| Brend | |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 38 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1” (25 mm) |
| Prečnik usisa | 1” (25 mm) |
| Priključna snaga | 800 W |
| Protok vode | 3.2 m³/h |
| Radni pritisak – pumpe | 3 bar |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Zapremina posude – pumpe | 19 l |

