Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Potapajuće |
| Težina pakovanja | 5.52 kg |
| Brend | |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 8 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1” (25 mm) |
| Prečnik usisa | 1” (25 mm) |
| Priključna snaga | 750 W |
| Protok vode | 13 m³/h |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

