Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pumpe za baštu |
| Težina pakovanja | 7.1 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 35 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1” (25 mm) |
| Prečnik usisa | 1” (25 mm) |
| Priključna snaga | 600 W |
| Protok vode | 3 m³/h |
| Radni pritisak – pumpe | 3.5 bar |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

