Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni čistači snega |
| Težina pakovanja | 96 kg |
| Brend | |
| Broj brzina (napred/nazad) | 6 napred, 2 nazad |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Domet | 5 – 11 m |
| Prečnik točka – čistači | 365 mm |
| Radna dubina | 510 mm |
| Radna širina | 665 mm |
| Snaga motora | 4.4 kW |
| Tip motora | Četvorotaktni |
| Tip transmisije | Frikcioni disk/Diferencijal |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
