Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Front mower benzinski |
| Težina pakovanja | 216 kg |
| Brend | Stiga |
| Broj obrtaja | 3200 rpm |
| Površina košenja | 3000 m² |
| Rezervoar goriva | 4.2 l |
| Širina košenja | 85 – 95 cm |
| Snaga motora | 8.1 kW |
| Tip motora | ST 450 Powered by STIGA |
| Tip transmisije – kosačice | Hidrostatička |
| Zapremina motora | 432 cm³ |
