Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 3.2 kg |
| Brend | Oregon |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2800 rpm |
| Korak lanca – oštrači lanca | 1/4 do 404 |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 85 W |
374,40 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 3.2 kg |
| Brend | Oregon |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2800 rpm |
| Korak lanca – oštrači lanca | 1/4 do 404 |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 85 W |
| Težina | 3,2 kg |
|---|