Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 8.4 kg |
| Brend | Oregon |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2800 rpm |
| Korak lanca – oštrači lanca | 1/4 do 3/4 |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 214 W |
871,65 KM
Električni oštrač lanaca za motornu testeru je alat namenjen zahtevnom zadatku oštrenja lanca motorne testere, ali i svih uobičajenih lanaca. Ovaj alat je našao primenu kod profesionalaca, kao i svih onih koji često koriste motorne testere.
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 8.4 kg |
| Brend | Oregon |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2800 rpm |
| Korak lanca – oštrači lanca | 1/4 do 3/4 |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 214 W |
| Težina | 8,4 kg |
|---|