Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 9.98 kg |
| Brend | Oregon |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2800 rpm |
| Korak lanca – oštrači lanca | 1/4 do 404 |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 214 W |
1.076,40 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 9.98 kg |
| Brend | Oregon |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2800 rpm |
| Korak lanca – oštrači lanca | 1/4 do 404 |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 214 W |
| Težina | 9,98 kg |
|---|