Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 0.14 kg |
| Brend | Oregon |
| Gustina | Velika |
| Korak lanca – oštrači lanca | 3/8 Low Pro, 0.325, 1/4 |
| Prečnik/debljina | 145 / 3.2 mm |
36,27 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oštrači lanca |
| Težina pakovanja | 0.14 kg |
| Brend | Oregon |
| Gustina | Velika |
| Korak lanca – oštrači lanca | 3/8 Low Pro, 0.325, 1/4 |
| Prečnik/debljina | 145 / 3.2 mm |
| Težina | 0,14 kg |
|---|