Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.21 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 1/4, 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,0 mm, blister |
| Tip | Okrugla sa šablonom |
12,29 KM
Nosač turpije, 4.0mm – set
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.21 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 1/4, 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,0 mm, blister |
| Tip | Okrugla sa šablonom |
| Težina | 0,21 kg |
|---|