Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.21 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,5 mm, blister |
| Tip | Okrugla sa šablonom |
12,29 KM
Nosač turpije 4.5mm
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.21 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,5 mm, blister |
| Tip | Okrugla sa šablonom |
| Težina | 0,21 kg |
|---|