Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.04 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | Svi koraci |
| Prečnik, pakovanje | Svi prečnici |
| Tip | Drvena drška za turpiju |
3,51 KM
OREGON drveni drška turpije
– Namenjena za okrugle i pljosnate turpije
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.04 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | Svi koraci |
| Prečnik, pakovanje | Svi prečnici |
| Tip | Drvena drška za turpiju |
| Težina | 0,04 kg |
|---|