Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.41 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 0.325 |
| Prečnik, pakovanje | 4,8 mm, torba |
| Tip | Set za oštrenje |
40,37 KM
Set za oštrenje 4.8mm, platneno pakovanje
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.41 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 0.325 |
| Prečnik, pakovanje | 4,8 mm, torba |
| Tip | Set za oštrenje |
| Težina | 0,41 kg |
|---|