Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.02 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 1/4, 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,0 mm |
| Tip | Okrugla |
2,87 KM
– Za lanac 4.0 mm
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.02 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 1/4, 3/8 |
| Prečnik, pakovanje | 4,0 mm |
| Tip | Okrugla |
| Težina | 0,02 kg |
|---|