Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.04 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 1/4 |
| Prečnik, pakovanje | 3.5 mm |
| Tip | Okrugla |
2,87 KM
– Za lanac 3.5 mm
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Turpije |
| Težina pakovanja | 0.04 kg |
| Brend | Oregon |
| Korak | 1/4 |
| Prečnik, pakovanje | 3.5 mm |
| Tip | Okrugla |
| Težina | 0,04 kg |
|---|