Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne sjeckalice |
| Težina pakovanja | 49 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Kapacitet centralnog sekača | 50 mm |
| Rezervoar goriva | 1.2 l |
| Rezervoar ulja | 0.55 l |
| Snaga motora | 2.7 kW |
| Tip motora | Motor sa unutrašnjim sagorevanjem |
| Zapremina motora | 159 cm³ |

