Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Uređaji za pranje pod pritiskom |
| Težina pakovanja | 180 kg |
| Maksimalni pritisak | 200 bar |
| Maksimalni protok | 900 l/h |
| Napon | 400 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 7300 W |
| Brend | Lavor |
4.914,00 KM
– Linearna pumpa
– Mesingana glava pumpe sa by pass ventilom
– Dvojni motor
– Termostatička zaštita
– Vodeno hlađenje
– Manometar
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Uređaji za pranje pod pritiskom |
| Težina pakovanja | 180 kg |
| Maksimalni pritisak | 200 bar |
| Maksimalni protok | 900 l/h |
| Napon | 400 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 7300 W |
| Brend | Lavor |
| Težina | 180,0 kg |
|---|