Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Uređaji za pranje pod pritiskom |
| Težina pakovanja | 23.34 kg |
| Brend | |
| Dužina kabla i creva | 5 m |
| Maksimalna temperatura vode – aparati za pranje | 50 °C |
| Maksimalni pritisak | 195 bar |
| Maksimalni protok | 522 l/h |
| Namena – aparati za pranje | Poluprofesionalni perač |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2500 W |
| Radni pritisak – aparati za pranje | 130 bar |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Tip pumpe – aparati za pranje | Aluminijumska |










