Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne kosačice |
| Težina pakovanja | 24.9 kg |
| Brend | Agm |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Širina košenja | 42 cm |
| Snaga motora | 2.1 kW |
| Tip kućišta | Čelično |
| Visina košenja | 25 – 75 ± 6 mm (7 nivoa, centralno) |
| Zapremina motora | 127.1 cm³ |




