Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni mješači |
| Težina pakovanja | 8.25 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 200 – 480 rpm / 250 – 680 rpm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Navoj vratila – mješači za boju | Hex |
| Prečnik mješača | 2 x 120 mm |
| Priključna snaga | 1600 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |







