Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Rende |
| Težina pakovanja | 5.36 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 16000 rpm |
| Dubina reza – električni alat | 18 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Podešavanje koraka | 0-3 mm |
| Priključna snaga | 1000 W |
| Širina radnog zahvata | 110 mm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |






