Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 8.76 kg |
| Brend | Echo |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 94.5 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 1819 m³/h |
| Snaga motora | 4.2 kW / 5.7 KS |
| Zapremina motora | 79.9 cm³ |
Original price was: 1.899,00 KM.1.749,00 KMCurrent price is: 1.749,00 KM.
– Za privatne korisnike, domare, radnike za uređenje eksterijera i komunalne ustanove
– Za nošenje u ruci ili na leđima
– Visok nivo komfora i snage
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 8.76 kg |
| Brend | Echo |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 94.5 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 1819 m³/h |
| Snaga motora | 4.2 kW / 5.7 KS |
| Zapremina motora | 79.9 cm³ |
| Težina | 8,76 kg |
|---|