Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 14.35 kg |
| Brend | Echo |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 104.6 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 1290 m³/h |
| Snaga motora | 3.05 kW / 4.15 KS |
| Zapremina motora | 63.3 cm³ |
Original price was: 1.449,00 KM.1.349,00 KMCurrent price is: 1.349,00 KM.
– Za privatne korisnike, domare, radnike za uređenje eksterijera i komunalne ustanove
– Za nošenje u ruci ili na leđima
– Visok nivo komfora i snage
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 14.35 kg |
| Brend | Echo |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 104.6 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 1290 m³/h |
| Snaga motora | 3.05 kW / 4.15 KS |
| Zapremina motora | 63.3 cm³ |
| Težina | 14,35 kg |
|---|