Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne sjeckalice |
| Težina pakovanja | 116 kg |
| Brend | |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Kapacitet bočnog sekača | 76 mm |
| Kapacitet centralnog sekača | 12 mm |
| Rezervoar goriva | 3,6 l |
| Snaga motora | 4.1 kW |
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Zapremina motora | 212 cm³ |




