Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse duvači |
| Težina pakovanja | 2.03 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 12000 rpm |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 58 m/s |
| Maksimalni protok vazduha | 105 m³/min |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip rukohvata – duvači i usisivači za lišće | Soft grip rukohvat |













