Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse setovi |
| Težina pakovanja | 1.01 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 1.5 Ah |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
89,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse setovi |
| Težina pakovanja | 1.01 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 1.5 Ah |
| Napon | 18 V |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina | 1,01 kg |
|---|