Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse trimeri |
| Težina pakovanja | 2.34 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 10000 rpm |
| Napon | 18 V |
| Radni zahvat niti | 230 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
| Tip sečiva | Glava sa silkom |



