Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Alati za poliranje |
| Težina pakovanja | 4.06 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 3300 rpm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Navoj vratila | M14 |
| Prečnik diska | 180 mm / 22.23 mm |
| Priključna snaga | 1200 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |


