Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Alati za poliranje |
| Težina pakovanja | 2.45 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2100 – 5000 rpm |
| Ekscentrično okretanje | 15 mm |
| Napon | 18 V |
| Prečnik diska | 125 mm / 22.23 mm |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |

