Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 0.11 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 12 Ah |
| LED lampa | 3 W |
| Maksimalna struja startovanja | 450 A |
| Napon startovanja | 12 V |
| Nominalna struja startovanja | 220 A |
| Radna temperatura | -10 C ~ +50 C |
| Tip baterije | Li-ion |
| USB ulaz | 5 V / 2 A, 5 V / 1 A |







