Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 16.68 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 5000 rpm |
| Kapacitet sječenja (0°/45°) | 75 mm x 210 mm |
| Kapacitet sječenja (0°/90°) | 75 mm x 305 mm |
| Kapacitet sječenja (45°/45°) | 40 mm x 210 mm |
| Kapacitet sječenja (45°/90°) | 40 mm x 305 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik lista testere | 255 mm / 30 mm |
| Priključna snaga | 2000 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
