Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 22.37 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 5000 rpm |
| Dimenzije radnog stola | 487 mm x 642 mm |
| Kapacitet sječenja (0°/45°) | 65 mm |
| Kapacitet sječenja (0°/90°) | 85 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik lista testere | 255 mm / 30 mm |
| Priključna snaga | 2000 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |

