Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 15.5 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3800 rpm |
| Kapacitet sječenja (0°/45°) | 115 mm x 90 mm |
| Kapacitet sječenja (0°/90°) | 130 mm x 130 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik lista testere | 355 mm / 25.4 mm |
| Priključna snaga | 2000 W |
| Tip elektromotora | Kolektorski |


