Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 31.5 kg |
| Brend | Villager |
| Abrihter – Dimenzije radnog stola | 920 x 263 mm |
| Broj noževa | 2 |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 9000 rpm |
| Diht – Dimenzije radnog stola | 270 x 303 mm |
| Maksimalna dubina reza kod ravnjanja | 2.5 mm |
| Maksimalna širina obrade | 254 mm |
| Maksimalna visina obrade | 120 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Radna dubina – stacionarne mašine | 2 mm |
| Rezni blok | 9000 min⁻¹ |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Ugao naginjanja uzdužnog graničnika | 0°-45° |
| Uzdužni graničnik l x h | 635 x 127 mm |






