Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 17.35 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 5000 rpm |
| Dimenzije radnog stola | 500mm × 570mm |
| Kapacitet sječenja (0°/45°) | 50 mm |
| Kapacitet sječenja (0°/90°) | 70 mm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik lista testere | 210 mm / 30 mm |
| Priključna snaga | 1500 W |

