Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 1.25 kg |
| Brend | Villager |
| Prihvat alata – pneumatski alat | 10 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| RPM | 1800 rpm |
63,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 1.25 kg |
| Brend | Villager |
| Prihvat alata – pneumatski alat | 10 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| RPM | 1800 rpm |
| Težina | 1,25 kg |
|---|