Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 1.65 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina | 16 mm – 40 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4” |
| Radni pritisak – pneumatski alat | 6 – 12 bar |
| Širina eksera – pneumatski alat | 5.7 mm |
| Širina spajalice – pneumatski alat | 1.06 mm |





