Opis
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.96 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina – pneumatski alat | 10 m |
| Maksimalni pritisak – pneumatski alat | 15 bar |
| Priključak – pneumatski alat | 3/8” / 1/4” |
24,00 KM
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 0.96 kg |
| Brend | Villager |
| Dužina – pneumatski alat | 10 m |
| Maksimalni pritisak – pneumatski alat | 15 bar |
| Priključak – pneumatski alat | 3/8” / 1/4” |
| Težina | 0,96 kg |
|---|